I vinter signerte Dreamon en internasjonal avtale med Sony Music og slapp "Like You Love Me" til svært positive tilbakemeldinger. Nå er ventetiden endelig over, og Dreamon slipper den etterlengtede oppfølgersingelen "Fuckin' With You" 13. mai. Den nye låten er mer up-tempo enn forløperen, men har fortsatt et typisk "Dreamon-sound". "Fuckin' With You" er som forløperen produsert av brasilianske Laudz og er med på å gi låten et internasjonalt preg som står i stil med Dreamons persona. Skru opp temperaturen med sommerens feteste banger!
Endelig er det klart for oppfølgeren til "Like You Love Me"! Sommerens heteste track er uten tvil Dreamons neste singel "Fuckin' With You".
Publisert i
Musikk
Frank Tverran
Ansvarlig redaktør og skribent
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.Siste fra Frank Tverran
Andre saker å lese
Drivstoffkutt koster like mye som gratis barnehage eller tannhelsereform

Prisen for å kutte i drivstoffavgiftene tilsvarer flere omstridte forslag i Stortinget. – Dette handler ikke om å bruke penger, sier Frp-leder Sylvi Listhaug.
Les mer i RingeriksAvisaEiendomsoverdragelser i Ringerike i uke 14 - 2026
04-04-2026 Eiendomsoverdragelser
Frank Tverran

Her er den siste ukens eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune.
Les mer i RingeriksAvisaHønefoss-drapet: Tiltalte nekter straffskyld for drap og drapsforsøk

47-åringen erkjenner voldshandlingen mot ekskona, men mener han ikke ville drepe henne.
Les mer i RingeriksAvisaDiesel ble 35 øre billigere etter Stortingets avgiftskutt

Onsdag trådte reduksjonen i drivstoffavgiftene i kraft. Men bilistene har ikke fått glede av avgiftskuttet. Dieselprisene er bare 35 øre lavere enn dagen før.
Les mer i RingeriksAvisa