I august fikk foretaket pålegg om å bytte adresse da Foretaksregisteret hadde fått informasjoner om at adressen var feil.
Nå har selskapet flyttet til Askekroken 11 i Oslo. Her er fra før av selskapet Hubred & Hubred AS.
Trond Christian Hubred har fra 14.9.2022 overtatt etter Bjarne Minde som styreleder i Minde & Minde AS. Samtidig er vedtektene for selskapet endret.
Morselskapet til Bjarne Minde, Minde & Minde AS, har nå flyttet fra adrssen c/o Kristiania Eiendomsforvaltning AS i Grenseveien 82 i Oslo.
Merket under

Frank Tverran
Ansvarlig redaktør og skribent
Siste fra Frank Tverran
Andre saker å lese
Omsetning av eiendommer i Ringerike kommune i uke 11
15-03-2025 Eiendomsoverdragelser Frank Tverran

Her kommer den siste ukens eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune.
Les mer i RingeriksAvisaNå kan fastleger jobbe til 80 – regjeringen vil fjerne aldersgrensen

Regjeringen foreslår å øke den øvre aldersgrensen for fastleger fra 75 til 80. Det er et bra tiltak, mener Allmennlegeforeningen.
Les mer i RingeriksAvisaWilhelm Tell klar til å skyte eplet: – En europeisk folkehelt

Danske Claes Bang syntes det vanskeligste med å portrettere folkehelten fra legenden om Wilhelm Tell rett og slett var å lære seg å håndtere en armbrøst.
Les mer i RingeriksAvisaFaren til drepte Jonas Henriksen med rasende utbrudd til de tiltalte i retten

Faren til drepte Jonas Aarsether Henriksen snakket rasende direkte til de fire tiltalte i drapssaken da han torsdag forklarte seg under rettssaken i Hønefoss.
Les mer i RingeriksAvisa