Selskapet 4 Like AS (Tidligere Hotell Invest AS), har nå endret styre. Døtrene til Bjarne Minde, Julie og Marie, er nå ute av styret. Inn i styret er nå Rolf Erik Hubred, Trond Christian Hubred og Morten Thorvald Myhre. Ny daglig leder er Trond Christian Hubred.
Merket under
Frank Tverran
Ansvarlig redaktør og skribent
Siste fra Frank Tverran
- Trafikkuhell mellom bilist og syklist i Osloveien
- Meny-butikker oppgraderer sikkerheten: Tar i bruk nye Vensafe-løsninger
- Eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune i uke 12 - 2026
- Gir nytt liv til brukte møbler – Ringerike kommune vil donere til frivilligheten
- Røyse-elever blant de beste i Buskerud – fikk pris for stort engasjement
Andre saker å lese
Nato-sjefens støtte til krigen mot Iran vekker misnøye

Natos generalsekretær Mark Rutte kaller Iran en eksistensiell trussel og kaller USAs angrepskrig nødvendig. Norge kaller krigen et brudd på folkeretten.
Les mer i RingeriksAvisaHundrevis av bensinstasjoner i Australia går tomme

Over 500 bensinstasjoner i Victoria og New South Wales har gått tomme for bensin eller diesel i kjølvannet av Iran-krigen, melder Sky News Australia.
Les mer i RingeriksAvisaNye ukrainske droneangrep mot russiske olje- og gassanlegg

For andre natt på rad har Ukraina gjennomført et omfattende droneangrep mot Leningrad-regionen. Et av Russlands største oljeraffinerier skal ha blitt skadet.
Les mer i RingeriksAvisaBuss for tog på deler av Bergensbanen i påsken

Fra skjærtorsdag ettermiddag fram til og med søndag 1. påskedag er Bergensbanen mellom Hønefoss og Geilo stengt på grunn av arbeid på strekningen.
Les mer i RingeriksAvisa