søndag, 21 juni 2015 15:38

Larsen cand. theol.

Skrevet av
Frank Willy Vindløv Larsen Frank Willy Vindløv Larsen Foto: Frank Tverran

Den utflyttede ringerikingen Frank Willy Larsen (49) fikk nylig graden Cand.theol. Graden inneholder et  3-årig bachelorstudium, et 2 års masterstudium og 2 semestere med praktisk teologi.

Hans masterprosjekt hadde tittelen. "Elder Laws in Deuteronomy in view of Bourdieu’s theory of social fields."

Frank Willy Larsen er for tiden bosatt i Fredrikstad og sier til RingeriksAvisa at han vil søke prestestillinger i det området.

Larsen var tidligere med i Ringerike kommunestyre for Ap og var leder i Ringerike Arbeiderparti. Etter at han flyttet fra Ringerike, har han også tilføyd Vindløv i etternavnet. Det korrekte navnet er nå Frank Willy Vindløv Larsen.

Sist redigert søndag, 21 juni 2015 16:08

Andre saker å lese

Fra timer til år – aktor vil bevise at Høiby utsatte Haukland for et fryktregime…

20-02-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Fra timer til år – aktor vil bevise at Høiby utsatte Haukland for et fryktregime

Etter tre uker med fokus på påståtte voldtekter skifter rettssaken mot Marius Borg Høiby tema. Nå skal forholdet til ekskjæresten Nora Haukland belyses.

Les mer i RingeriksAvisa

Eks-prins Andrew pågrepet av politiet

19-02-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Eks-prins Andrew pågrepet av politiet

Andrew Mountbatten-Windsor, bror av Storbritannias kong Charles, er pågrepet for misbruk av et offentlig embete.

Les mer i RingeriksAvisa

Storbritannia truer med blokkering av nettselskaper som ikke fjerner ulovlige bi…

19-02-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Storbritannia truer med blokkering av nettselskaper som ikke fjerner ulovlige bilder

Storbritannia kommer framover til å kreve at teknologigiganter fjerner intime bilder som er lagt ut uten samtykke innen 48 timer, eller risikere store bøter.

Les mer i RingeriksAvisa

Frp advarer mot kjøttavgift: – Vanlige familier vil rammes hardt

18-02-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Frp advarer mot kjøttavgift: – Vanlige familier vil rammes hardt

Miljødirektoratet trekker fram en kjøttavgift på 50 prosent som ett av flere mulige tiltak for å kutte klimautslipp. Frp frykter prissjokk.

Les mer i RingeriksAvisa