fredag, 27 september 2019 07:38

Jahn Teigen feirer 70 med ny låt

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

Jahn Teigen har vært en av Norges mest folkekjære artister gjennom en hel mannsalder, og fredag 27. September fyller han 70 år!

Hva passer vel da bedre enn å slippe en helt ny låt av og med Jahn Teigen. Låta har fått tittelen ‘Ikke som alle andre’ og er skrevet av Jahn Teigen og Øystein Wiik, samt produsert av Georg Keller. Den slippes på alle digitale plattformer fredag 27. september.

Samtidig går musikalen «Optimist» for fulle hus på Chateau Neuf i Oslo, der folket kan høre hans store hits som ‘Mil etter mil’, ’Min første kjærlighet’, ’Optimist’, ’Det vakreste som fins’ og mange mange flere.

Vi gratulerer Jahn med 70 års dagen og håper han får en flott dag.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Andre saker å lese

Finaleklare Jonas Lovv: – Bevis fra resten av Europa på at dette er noe fett

15-05-2026 Musikk NTB - avatar NTB

Finaleklare Jonas Lovv: – Bevis fra resten av Europa på at dette er noe fett

Norges artist Jonas Lovv gikk videre i Eurovision Song Contest etter å ha sunget rockelåten «Ya Ya Ya» i andre semifinale. Nå venter finalen lørdag.

Les mer i RingeriksAvisa

Lastebilkran kan ha truffet jernbaneovergang nær Hokksund

15-05-2026 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

Politiet jobber med å finne føreren av lastebil som veltet på E134 Mjøndalen og Hokksund. Ett kjørefelt er stengt, og lastebilens kran kan ha truffet jernbanen.

Les mer i RingeriksAvisa

Unge Venstre ønsker å fjerne Kristi himmelfartsdag som fridag

14-05-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Unge Venstre ønsker å fjerne Kristi himmelfartsdag som fridag

Unge Venstre ønsker å fjerne Kristi himmelfartsdag som fridag. Vi står i en tid der vi må få mer ut av ressursene, sier Unge Venstres leder.

Les mer i RingeriksAvisa

Frp dobbelt så store som Høyre i ny måling

14-05-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Frp dobbelt så store som Høyre i ny måling

Fremskrittspartiet fortsetter å sveve høyt og får 31 prosents oppslutning i en måling fra FriFagbevegelse. Det er partiets høyeste målte oppslutning på 18 år.

Les mer i RingeriksAvisa