mandag, 24 august 2015 12:42

Avicii slipper to nye singler

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)
Avicii Avicii

Til å følge opp den enorme internasjonale suksessen med singelen “Waiting For Love”, er Avicii stolt av å kunne presentere to låter fra hans kommende og svært etterlengtede album, «Stories».

Singlene «For A Better Day» og «Pure Grinding» slippes 28. august, samtidig som «Stories» blir tilgjengelig for pre-order.

I 2012 kom det multiprisvinnende debutalbumet «True» som solgte over fem millioner eksemplarer verden over. Utfordringen med å skape en oppfølger har Avicii tatt på strak arm via albumet «Stories». Singlene «For A Better Day» - en oppløftende, moderne ballade, og den cinematiske hip-hop influerte «Pure Grinding», illustrerer perfekt Avicii’s evne til å blande elektroniske og tradisjonelle stiler i sin egen perfekte miks.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Andre saker å lese

Eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune i uke 12 - 2026

21-03-2026 Eiendomsoverdragelser Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune i uke 12 - 2026

Her kommer den siste ukens eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune.

Les mer i RingeriksAvisa

Mette-Marit sier hun ikke husker Epstein-googling: – Visste ikke at han var en o…

20-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Mette-Marit sier hun ikke husker Epstein-googling: – Visste ikke at han var en overgriper

Kronprinsesse Mette-Marit sier at hun ble manipulert og lurt av Jeffrey Epstein, men avviser at hun visste at han var en seksualforbryter og overgriper.

Les mer i RingeriksAvisa

Gir nytt liv til brukte møbler – Ringerike kommune vil donere til frivilligheten…

19-03-2026 Nyheter Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Gir nytt liv til brukte møbler – Ringerike kommune vil donere til frivilligheten

Ringerike kommune tar nå et nytt steg i arbeidet med miljø og bærekraft. Nye retningslinjer for ombruk gjør at møbler og annet utstyr som kommunen ikke lenger har behov for...

Les mer i RingeriksAvisa

E6 stengt ved Sel i Gudbrandsdalen på grunn av steinskred

19-03-2026 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

Et steinskred gjør at E6 er stengt ved Rosten nord for Sel i Gudbrandsdalen. Veien blir stengt til torsdag, og omkjøring er via Østerdalen.

Les mer i RingeriksAvisa