mandag, 12 februar 2024 08:00

Beyoncé varsler ny musikk i mars

Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)
Beyoncé varsler ny musikk i mars. Beyoncé varsler ny musikk i mars. Foto: Andrew Harnik / AP / NTB

Beyoncé slipper ny musikk i mars, avslørte hun i en reklame sendt under Super Bowl.

En reklame Beyoncé har gjort for teleselskapet Verizon sammen med «Veep»-skuespiller Tony Hale, ble avsluttet med at superstjerna sa «Ok, Bey er klar, slipp den nye musikken». Bey er et av Beyoncés kallenavn.

Senere dukket en kryptisk Instagram-video med country-motiver opp, der det ble varslet en «andre akt» 29. mars. Albumet «Renaissance» fra 2022 har av Beyoncé selv blitt omtalt som første akt av tre.

Instagram-videoen har også blitt lagt ut på Beyoncés nettside, og det som kan synes å være titlene på to nye låter, «Texas Hold 'Em» og «16 Carriages», har også dukket opp.

Andre saker å lese

Dømt for vold med spritflaske – fikk samfunnsstraff

30-04-2025 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran - avatar Frank Tverran

En mann i 30-årene fra Ringeriksregionen er dømt til samfunnsstraff etter å ha slått en annen mann i ansiktet med en spritflaske under en fest. Hendelsen førte til at fornærmede...

Les mer i RingeriksAvisa

– Katastrofalt å la Russland overta Krim

30-04-2025 Nyheter Frank Tverran - avatar Frank Tverran

– Katastrofalt å la Russland overta Krim

Anerkjennes Russlands annektering av Krim, vil det ifølge eksperter undergrave og endre den internasjonale orden som ble etablert etter andre verdenskrig.

Les mer i RingeriksAvisa

Tre personer skutt og drept i Uppsala

29-04-2025 Nyheter NTB - avatar NTB

Tre personer skutt og drept i Uppsala

Svensk politi bekrefter at tre personer ble drept i skytingen i Uppsala tirsdag ettermiddag. Ingen er pågrepet, og en storstilt politijakt er i gang.

Les mer i RingeriksAvisa

Prioriter arbeidsoppgavene og gjør arbeidsdagen positiv

29-04-2025 Arbeidsliv Kirsten Strand Korgerud - avatar Kirsten Strand Korgerud

Prioriter arbeidsoppgavene og gjør arbeidsdagen positiv

Kim og Alex møtes etter påske og Kim er sliten, føler det er helt umulig å få en god arbeidsdag. Alt haster og alt skal ha første prioritet.

Les mer i RingeriksAvisa