mandag, 08 januar 2024 08:33

Innbruddsbølge i Hønefoss

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(1 Stemme)

Søndag kom det medling til politiet i Sør-Øst om innbrudd i en bolig i Blomsterveien. Det er brutt opp en dør og foreløpig er det konstatert at en del sølvtøy er stjålet.

Lørdag ble det oppdaget to innbrudd, det ene i Vestliveien hvor det ble stjålet smykker og det andre i Høybyveien hvor det ble brutt opp et vindu. Også her ble det stjålet smykker.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Andre saker å lese

Kvinne i 30-årene mistenkes for promillekjøring etter utforkjøring ved Vik skole…

03-03-2026 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran - avatar Frank Tverran

En kvinne i 30-årene mistenkes for å ha kjørt i ruspåvirket tilstand etter en singelulykke på Røyseveien ved Vik skole mandag kveld.

Les mer i RingeriksAvisa

Ukrainske styrker rykker fram i sørøst

03-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Ukrainske styrker rykker fram i sørøst

Ukrainske styrker har gjenerobret ni landsbyer i Zaporizjzja-regionen siden januar og driver et pågående motangrep langs fronten i sørøst, sier generalstaben.

Les mer i RingeriksAvisa

Dramatikk da batteri ble overopphetet om bord på SAS-fly

03-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Dramatikk da batteri ble overopphetet om bord på SAS-fly

Det var dramatikk om bord da en powerbank gikk varm og begynte å ryke på et fly fra Oslo til Tromsø 15. februar. Flyet nødlandet på Værnes.

Les mer i RingeriksAvisa

God start på året for Kino-Norge

02-03-2026 Film NTB - avatar NTB

God start på året for Kino-Norge

Det ble solgt over 1,5 millioner kinobilletter i årets to første måneder. Det er en økning på 13 prosent sammenlignet med samme periode i fjor.

Les mer i RingeriksAvisa