Formål:
Importere bil, kjøpe, distribuere, selge, eksportere, leie, vedlikeholde. Bruktbilformidling og produkter som naturlig kommer inn under dette. Kjøp og salg av bildeler. Bil polering, bilpleie, bulk oppretting. Kjøp og salg av aksjer og deltakelse i andre selskaper. Og
andre produkter/tjenester som naturlig høres sammen.
Dette er et nyregistrert foretak med 30.000 i aksjekapital. Daglig leder og styreleder er Ernestas Urbanavicius.
Frank Tverran
Ansvarlig redaktør og skribent
Siste fra Frank Tverran
Andre saker å lese
Ringerike Panthers rykket opp – avgjorde finalen i dramatisk sudden death

Ringerike avgjorde den femte og siste opprykksfinalen mot Gjøvik i forlengning og er med 3-2-seier klar for eliteserien i ishockey (EHL).
Les mer i RingeriksAvisaOpenAI verdsettes til nesten et halvt oljefond

KI-selskapet Open AI har avsluttet en ny runde med finansiering på veien mot en ventet børsnotering. Den brakte inn rekordhøye 122 milliarder dollar.
Les mer i RingeriksAvisa«Harry Hole» er verdens nest mest sette serie på Netflix nå

«Jo Nesbøs Harry Hole» gikk rett inn som verdens nest mest sette, ikke-engelskspråklige TV-serie på Netflix.
Les mer i RingeriksAvisaDroneangrep mot russisk by ved Østersjøen

For tredje gang på en uke har ukrainske droner angrepet en russisk by ved Finskebukta.
Les mer i RingeriksAvisa