mandag, 01 mai 2023 10:09

Problemer med innlogging hos Skatteetaten

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

Mandag morgen er det fremdeles trøbbel med innloggingen på Skatteetatens nettsider.

Etaten hadde lignende problemer også på søndag.

– Det er fortsatt noe ustabilitet ved innlogging på skattemeldingen og vi jobber med å løse det. Noen vil få feilmelding når de prøver å logge inn. Hvis du opplever treghet eller feilmelding kan du prøve å oppdatere siden eller prøve igjen senere, skriver pressevakt Erlend Fossbakken i en epost ti l VG.

Fristen for levering av skattemeldingen var 30. april. Men siden dette var en søndag og fridagen 1. mai er en mandag i år, regnes det ikke som for sent om du leverer til og med tirsdag 2. mai.

NTB

Andre saker å lese

Stram sikkerhet og dagspass-ordning i Høiby-rettssaken

21-01-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Stram sikkerhet og dagspass-ordning i Høiby-rettssaken

Vakthold, køsystem og trussel om bøter: Oslo tingrett tar grep når hundrevis av journalister og publikummere skal følge straffesaken mot Marius Borg Høiby.

Les mer i RingeriksAvisa

Varsler uvanlig høye bøter: Legges det opp til særbehandling i Høiby-rettssaken?…

20-01-2026 Nyheter NTB og Frank Tverran - avatar NTB og Frank Tverran

Varsler uvanlig høye bøter: Legges det opp til særbehandling i Høiby-rettssaken?

Rettssaken mot Marius Borg Høiby vil bli gjenstand for et massivt medietrykk. Påtalemyndigheten varsler kraftige reaksjoner mot medier som bryter reglene.

Les mer i RingeriksAvisa

Tross rentekutt har det blitt vanskeligere for sykepleiere å bli boligeier

20-01-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Tross rentekutt har det blitt vanskeligere for sykepleiere å bli boligeier

Verken lønnsvekst eller lavere rente var nok til å bedre sykepleiernes mulighet til å bli boligeier i fjor. Faktisk ble det vanskeligere.

Les mer i RingeriksAvisa

Posten vil ha post i kassa én dag i uken – og eget tilbud for eldre

20-01-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Posten vil ha post i kassa én dag i uken – og eget tilbud for eldre

Regjeringen vil ha post i postkassen kun én dag i uken. Det får støtte hos Posten, som i tillegg foreslår en egen personlig brevlevering hos eldre over 75 år.

Les mer i RingeriksAvisa