Collect Moments AS er navnet på et nyregistrert firma med Kathrine Jensen som daglig leder og Svenn Roger Odden som styreleder. Kathrine Jensen er også styremedlem.
Aksjekapitalene er kr 100.000.
Vedtektene lyder slik:
Kjøp og salg av fritidsutstyr og kjøretøyrekvisita, samt utleie og annet som naturlig sammenfaller med dette.

Frank Tverran
Ansvarlig redaktør og skribent
Siste fra Frank Tverran
Andre saker å lese
Vålerenga ydmyket serieleder Oilers
04-02-2023 Nyhetsklipp Frank Tverran
Vålerenga knuste serieleder Stavanger Oilers 6-1 på hjemmebane lørdag. Steffen Thoresen spilte sin 914. kamp i norsk eliteserie da Manglerud Star tapte klart.
Les mer i RingeriksAvisaOmsetning av eiendommer i Ringerike kommune uke 5
04-02-2023 Eiendomsoverdragelser Frank Tverran

Her er de ferske eiendomsoverdragelsene fra den siste uken.
Les mer i RingeriksAvisaStorhamar dominerte mot Stavanger Oilers – Stjernen med maktdemonstrasjon
03-02-2023 Nyhetsklipp Frank Tverran
Det ble en fest for hjemmefansen da Storhamar slo Stavanger Oilers på egen is i eliteserien ishockey. Stjernen ydmyket Frisk Asker i en målfest.
Les mer i RingeriksAvisaBil krasjet i gangbrua - E16 stengt på ubestemt tid

E16 mellom Skui og Sollihøgda er sperret i begge retninger på ubestemt tid etter at et kjøretøy kjørte inn i en gangbru. Det er ikke meldt om personskader.
Les mer i RingeriksAvisa