mandag, 20 juni 2022 18:37

Fotballtilskuer bøtelagt for onanering på tribunen

Skrevet av
En mannlig tilskuer begynte å onanere mens Strømsgodset lå under 0-2 mot Sarpsborg i helgen. En mannlig tilskuer begynte å onanere mens Strømsgodset lå under 0-2 mot Sarpsborg i helgen. Foto: Christoffer Andersen / NTB

En mann fra Drammen ble innbrakt til arresten og bøtelagt med 15.000 kroner etter å ha onanert under Strømsgodsets 1-5-tap for Sarpsborg i helgen, melder SA.

Avisen skriver at en rekke andre i publikum var vitne til at mannen tilfredsstilte seg selv, og at politiet derfor ble varslet raskt.

Mannen ble pågrepet etter kort tid, og han ble kjørt til arresten ved politihuset på Grålum. Der fikk han en bot på 15.000 kroner for tribuneonanien.

Stillingen var 2-0 til Sarpsborg på tidspunktet der mannen begynte å onanere, og han gikk glipp av de øvrige fire målene som ble scoret i lørdagskampen.

Andre saker å lese

Sinte bier gikk til angrep i fransk by – 24 personer skadet

08-07-2025 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

Tre personer ble livstruende skadet da sinte bier gikk til angrep i den franske byen Aurillac søndag.

Les mer i RingeriksAvisa

Forslag om alderskontroll i sosiale medier sendes på høring

07-07-2025 Politikk NTB - avatar NTB

Forslag om alderskontroll i sosiale medier sendes på høring

Automatisk alderskontroll vil gjøre internett tryggere for barn, mener regjeringen. Nå skal forslaget om strengere regler for barns tilgang til sosiale medier sendes ut på høring.

Les mer i RingeriksAvisa

Ferierende nordmenn advares mot manipuleringssvindel

07-07-2025 Nyheter NTB - avatar NTB

Ferierende nordmenn advares mot manipuleringssvindel

Skal du til USA, Storbritannia eller Canada i ferien? Da trenger du ESTA- eller ETA-tillatelse, og lurendreiere vet å loppe deg for penger.

Les mer i RingeriksAvisa

Trump: Latterlig at Elon Musk har stiftet politisk parti

07-07-2025 Politikk NTB - avatar NTB

Trump: Latterlig at Elon Musk har stiftet politisk parti

USAs president Donald Trump mener det er latterlig at Elon Musk har stiftet det politiske partiet America Party.

Les mer i RingeriksAvisa