mandag, 20 juni 2022 18:37

Fotballtilskuer bøtelagt for onanering på tribunen

Skrevet av
En mannlig tilskuer begynte å onanere mens Strømsgodset lå under 0-2 mot Sarpsborg i helgen. En mannlig tilskuer begynte å onanere mens Strømsgodset lå under 0-2 mot Sarpsborg i helgen. Foto: Christoffer Andersen / NTB

En mann fra Drammen ble innbrakt til arresten og bøtelagt med 15.000 kroner etter å ha onanert under Strømsgodsets 1-5-tap for Sarpsborg i helgen, melder SA.

Avisen skriver at en rekke andre i publikum var vitne til at mannen tilfredsstilte seg selv, og at politiet derfor ble varslet raskt.

Mannen ble pågrepet etter kort tid, og han ble kjørt til arresten ved politihuset på Grålum. Der fikk han en bot på 15.000 kroner for tribuneonanien.

Stillingen var 2-0 til Sarpsborg på tidspunktet der mannen begynte å onanere, og han gikk glipp av de øvrige fire målene som ble scoret i lørdagskampen.

Andre saker å lese

Mann død i snøscooterulykke i Modum

15-02-2026 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

En mann i midten av 40-årene er bekreftet omkommet i en snøscooterulykke i Modum kommune.

Les mer i RingeriksAvisa

Eiendomsoverdragelser i Ringerike i uke 7 2026

14-02-2026 Eiendomsoverdragelser Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Eiendomsoverdragelser i Ringerike i uke 7 2026

Her er den siste ukens eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune.

Les mer i RingeriksAvisa

Ukrainsk gullhåp disket fra OL

12-02-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Ukrainsk gullhåp disket fra OL

Den ukrainske skeletonutøveren Vladyslav Heraskevytsj ble kort tid før konkurransestart disket fra OL. Det skjedde etter et personlig møte med IOC-presidenten.

Les mer i RingeriksAvisa

Espen Barth Eide beklager feil om habilitet

11-02-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Espen Barth Eide beklager feil om habilitet

Utenriksminister Espen Barth Eide beklager feil i håndteringen av egen habilitet da hans sønn før jul ble valgt ut som praktikant ved ambassaden i Paris.

Les mer i RingeriksAvisa