fredag, 22 oktober 2021 07:38

Nytt snekkerfirma

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

Mantas Kempe er daglig leder og styreleder i nyetablerte M Bygg og Service AS. Kapitalen er på kr 100.000.

Formålet med selskapet er oppgitt til:
Oppføring av bygg. Bygg og snekkerarbeid, innvendig og utvendig. Kjøp og salg av materialer. Annen forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnt annet sted og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herudner å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Andre saker å lese

Endelig: Lottotrekningen forsvinner fra NRK

15-01-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Endelig: Lottotrekningen forsvinner fra NRK

Lotto-trekningen forsvinner fra NRK, 40 år etter første sending.

Les mer i RingeriksAvisa

Alvorlig møteulykke på Rv 7 i Ringerike – én kritisk skadet

15-01-2026 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran - avatar Frank Tverran

En alvorlig trafikkulykke førte onsdag kveld til full stenging av Soknedalsveien/Rv 7 i Ringerike. To personbiler var involvert i det politiet beskriver som en møteulykke.

Les mer i RingeriksAvisa

Stoltenberg vil fjerne tusenlappen: – Et tiltak for å bekjempe økonomisk krimina…

15-01-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Stoltenberg vil fjerne tusenlappen: – Et tiltak for å bekjempe økonomisk kriminalitet

Finansminister Jens Stoltenberg (Ap) vil fjerne tusenlappen for å strupe kriminelles mulighet til å bruke kontanter.

Les mer i RingeriksAvisa

E18 stengt i begge retninger da Tesla brant og trailer sakset i Asker

14-01-2026 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

I begge retninger på E18 ved Slependen er det trafikale problemer. I retning Drammen sperrer en trailer alle kjørefelt, og i retning Oslo sto en Tesla i brann.

Les mer i RingeriksAvisa