søndag, 30 mai 2021 15:29

Kvinne innbrakt – nektet å forlate karantenehotell

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

En kvinne som nektet å forlate karantenehotellet på Gardermoen og heller ikke ville betale for seg, er blitt innbrakt av politiet.

Kvinnen nektet først å forlate karantenehotellet etter å ha oppholdt seg der i ti dager, skriver Øst politidistrikt på Twitter.

– Patrulje måtte kjøre til stedet for å bortvise damen, men hun nektet å etterkomme pålegget. Blir innbrakt og kjørt til arrest, skriver politiet.

Kvinnen hadde vært på karantenehotellet i tolv dager da hun ble innbrakt.

NTB

Andre saker å lese

Svindlere utgir seg for å være politi eller bank

29-07-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Svindlere utgir seg for å være politi eller bank

Politiet i Oslo advarer om at svindlere ringer eldre og utgir seg for å være fra politiet eller banken. Særlig kvinner rammes.

Les mer i RingeriksAvisa

Sommerværet fortsetter i Hønefoss

28-07-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Sommerværet fortsetter i Hønefoss

Mesteparten av Sør-Norge går strålende uker i møte. Sommervarmen holder seg, med temperaturer nærmere 25 grader hver dag.

Les mer i RingeriksAvisa

Nå slipper alle under 18 år egenandel på helsehjelp

28-07-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Nå slipper alle under 18 år egenandel på helsehjelp

Fra 1. august slipper 16- og 17-åringer å betale for legetime, sykehusbesøk, psykolog, fysioterapeut, blå resept og pasientreiser på lik linje med barn under 16 år.

Les mer i RingeriksAvisa

Sjokkbrekk i Ringsaker kommune – tatt verdier for hundretusener

28-07-2026 Blålys brann politi ulykker NTB og Frank Tverran - avatar NTB og Frank Tverran

Politiet rykket ut etter det de omtaler som et sjokkbrekk hos Elkjøp på Rudshøgda i Ringsaker kommune. Butikken kan ha blitt frastjålet store verdier.

Les mer i RingeriksAvisa