Firmaets formål er:
Kvalitetssikring av vann og avløp,trykkprøving, desinfisering, pluggrensning, lekkasjesøk, rørinspeksjon, rørtjenester, legging av rør, teknisk kontroll og tjenester innen vann og avløp, konsulentvirksomhet, salg av varer og tjenester innen dette, vaktmestertjenester samt eie og drive fast eiendom.
Firmaet har en aksjekapital på 100.000 og daglig leder og styreleder er Kim Haughovd Karlsen.
Frank Tverran
Ansvarlig redaktør og skribent
Siste fra Frank Tverran
Andre saker å lese
Endelig: Lottotrekningen forsvinner fra NRK

Lotto-trekningen forsvinner fra NRK, 40 år etter første sending.
Les mer i RingeriksAvisaAlvorlig møteulykke på Rv 7 i Ringerike – én kritisk skadet
15-01-2026 Blålys brann politi ulykker
Frank Tverran
En alvorlig trafikkulykke førte onsdag kveld til full stenging av Soknedalsveien/Rv 7 i Ringerike. To personbiler var involvert i det politiet beskriver som en møteulykke.
Les mer i RingeriksAvisaStoltenberg vil fjerne tusenlappen: – Et tiltak for å bekjempe økonomisk krimina…

Finansminister Jens Stoltenberg (Ap) vil fjerne tusenlappen for å strupe kriminelles mulighet til å bruke kontanter.
Les mer i RingeriksAvisaE18 stengt i begge retninger da Tesla brant og trailer sakset i Asker
14-01-2026 Blålys brann politi ulykker
NTB
I begge retninger på E18 ved Slependen er det trafikale problemer. I retning Drammen sperrer en trailer alle kjørefelt, og i retning Oslo sto en Tesla i brann.
Les mer i RingeriksAvisa