onsdag, 11 november 2020 18:58

Ringerike Panthers i karantene

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)
Nidaros-spiller har testet positivt på koronaviruset. Nidaros-spiller har testet positivt på koronaviruset. Illustrasjonsfoto: Frank Tverran

Spillerne i ishockeyklubbene Nidaros og Ringerike Panthers er satt i karantene etter en Nidaros-spiller har avgitt en positiv koronatest. Flere kamper utsettes.

Det var Nidaros selv som opplyste om situasjonen rundt klubben i en pressemelding på sitt nettsted onsdag morgen.

«A-laget til Nidaros Hockey har i dag blitt satt i karantene grunnet positiv covid-19-prøve hos en av våre spillere. Dette betyr at kampene kommende helg borte mot Comet i Halden utsettes, og over helgen vil det avgjøres om kampene neste helg hjemme mot Gjøvik også vil måtte utsettes», skriver klubben.

Ringerike Panthers er i karantene fram til og med 18. november. Helgens kamper mot Haugesund samt onsdagens kamp mot Comet er derfor utsatt.

NTB

Andre saker å lese

Ringerike leverer overskudd samtidig som kommune-Norge fortsatt sliter med store…

16-03-2026 Politikk Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Ringerike leverer overskudd samtidig som kommune-Norge fortsatt sliter med store forskjeller

Etter flere år med underskudd og økonomisk uro i kommune-Norge, viser nye tall at utviklingen er i ferd med å snu. Flere kommuner går nå med overskudd, og også i...

Les mer i RingeriksAvisa

Vikafjellet stengt – kolonnekjøring på flere fjelloverganger i Sør-Norge

15-03-2026 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Søndag kveld er det kolonnekjøring både på riksvei 7 og over Haukeli, mens Vikafjellet er helt stengt på grunn av været.

Les mer i RingeriksAvisa

Eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune i uke 11 / 2026

14-03-2026 Eiendomsoverdragelser Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune i uke 11 / 2026

Her er den siste ukens eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune.

Les mer i RingeriksAvisa

Märtha Louise vant hedersprisen Rosa Rebell

13-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Märtha Louise vant hedersprisen Rosa Rebell

Prinsesse Märtha Louise vant prisen Rosa Rebell for sine utradisjonelle valg. Prisen fra Villoid ble delt under en stor kjendisfest torsdag.

Les mer i RingeriksAvisa