tirsdag, 03 november 2020 08:17

Nicolai Bakketun overtar etter Geir Magne

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

Geir Magne Bakketun har styrt TI Industrier Hønefoss AS de siste 20 årene.

Selskapet har hatt flott framgang og har en solid økonomi. I 2001 omsatte foretaket for nær 22 millioner og i 2019 var omsetningen i overkant av 63 millioner. I 2020 var overskuddet før skatt 7,4 mill. Selskapet eies i sin helhet av Bakketun Invest AS som igjen eies 100% av Geir Magne Bakketun.

Nå er det neste generasjons tur. Nicolai Bakketun blir ny daglig leder og inn i det nye styret kommer Renate Bakketun, Siv Therese Bakketun, Nicolai Bakketun og Karl Asbjørn Kjennerud. Geir Magne Bakketun fortsetter som styreleder.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Andre saker å lese

En semitrailer med fisk kjørte inn i tre på Åmot

20-09-2026 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

En semitrailer med fisk har kommet over i motgående kjørefelt på riksvei 3, kjørt av veien og truffet et tre søndag morgen.

Les mer i RingeriksAvisa

Flere nye tiltak skal øke bankkonkurransen

20-09-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Flere nye tiltak skal øke bankkonkurransen

Vi nærmer oss et nytt rentemøte. Alle med boliglån må snart finregne på renter og mulige økte kostnader.

Les mer i RingeriksAvisa

Vegvesenet advarer mot kø på E18 inn mot Oslo

19-09-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Vegvesenet advarer mot kø på E18 inn mot Oslo

Samme dag som lokførerne går ut i streik, er det store veiarbeider på E18 inn mot Oslo. Togstreiken gjør køene ekstra lange.

Les mer i RingeriksAvisa

Bil kjørte av veien i Busundveien

19-09-2026 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Natt til lørdag gikk det ut melding om en trafikkulykke i Busundveien.

Les mer i RingeriksAvisa