På E16 ved Hadeland Glassverk, skjedde det i morgentimene torsdag et trafikkuhell. Uhellet skyldes påkjørsel bakfra. De to involverte bilene kjørte i retning Hønefoss. Det var en liten stund trafikkproblemer på stedet. Etter ca 20 minutter var stedet ryddet og trafikken kunne igjen gå som normalt.
Andre saker å lese
Subbet inn mange millioner på en helg

Golfduoen Kristoffer Reitan og Kristoffer Ventura fortsatte storspillet på siste dag av parturneringen Classic of New Orleans. Det holdt til delt 2.-plass.
Les mer i RingeriksAvisaHørte du jordskjelvet?

Søndag morgen hørte det ut som en stor lastebil startet opp i nærheten. Men det var noe helt annet! Vi hørte godt jordskjelvet i Hønefoss.
Les mer i RingeriksAvisaEiendomsoverdragelser i Ringerike - flere sterke salg mot slutten av april
25-04-2026 Eiendomsoverdragelser
Frank Tverran

Mot slutten av april er det registrert flere eiendomsoverdragelser i Ringerike. Den største handelen i denne perioden gjelder Sundgata 5 A, som ble solgt for over seks millioner kroner.
Les mer i RingeriksAvisaHønefoss-moské var planlagt angrepet

Under et fengslingsmøte innrømmer Djordje Wilms for første gang straffskyld for drapet på Tamima Nibras Juhar på Kampen i fjor.
Les mer i RingeriksAvisa