fredag, 27 mars 2020 11:37

Koronasmittet kvinne døde på Drammen sykehus

Skrevet av
En koronasmittet kvinne døde torsdag på Drammen sykehus, opplyser familien. En koronasmittet kvinne døde torsdag på Drammen sykehus, opplyser familien. Foto: Terje Bendiksby / NTB scanpix

En koronasmittet kvinne døde torsdag på Drammen sykehus, opplyser familien til Drammens Tidende.

Verken kommunikasjonsansvarlig Hege Frostad Dahle eller fagdirektør Ulrich Spreng i helseforetaket Vestre Viken ønsker overfor avisa å uttale seg om dødsfallet, men viser til de daglige oppdateringene, som publiseres klokka 14.00.

Det er så langt meldt om 16 koronadødsfall her i landet.

Andre saker å lese

RingeriksAvisa får en teknisk oppgradering

03-11-2026 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Innen midten av november planlegger vi å oppgradere hele den tekniske plattformen til RingeriksAvisa. Målet er en avis som blir enklere å bruke og bedre rustet for årene som kommer.

Les mer i RingeriksAvisa

Hole kommune dyrest i Buskerud

03-11-2026 Nyheter Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Hole kommune dyrest i Buskerud

Hole er den dyreste kommunen i Buskerud å bo i.

Les mer i RingeriksAvisa

Bil førte politiet på jakt i Ringerike – fører pågrepet

03-11-2026 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran - avatar Frank Tverran

En bilfører unndro seg politiets kontroll i Hønefoss natt til tirsdag, etter at patruljen observerte bilen i høy fart i Vesterngata.

Les mer i RingeriksAvisa

Indre Østfold kutter desserten på julaften: – Vondt å høre som medmenneske

03-11-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Indre Østfold kutter desserten på julaften: – Vondt å høre som medmenneske

Hjemmeboende i omsorgsboliger i Askim får kuttet desserttilbudet på selveste julaften. Lederen for kjøkkendriften anser ikke dette som et problem, skriver Smaalenenes Avis.

Les mer i RingeriksAvisa