- En mann i 20-årene anmeldes for urinering på offentlig sted, Nordre torv Hønefoss.
- En mann er havnet i fyllearresten etter at han lagde bråk i Hønefoss sentrum. Anmeldes for ordensforstyrrelse samt for at han gikk løs på politiet.
- En mann er pågrepet i Hønefoss sentrum etter at han lagde bråk på et utested. Var også i besittelse av litt hasj. Anmeldes.
- En gutt i slutten av tenårene er bortvist fra Hønefoss sentrum etter å ha slått til en jevnaldrende gutt. Fornærmede ønsket ikke anmeldelse.
- Politiet kjørte en beruset gutt i tenårene hjem etter at han forstyrret ro og orden i Hønefoss lørdag kveld.
Politiet måtte også denne lørdagskvelden være barnevakt for de som ikke skjønner at det er alkohol i det de drikker. Her er noen av sakene.
Andre saker å lese
Bil førte politiet på jakt i Ringerike – fører pågrepet
03-11-2026 Blålys brann politi ulykker
Frank Tverran
En bilfører unndro seg politiets kontroll i Hønefoss natt til tirsdag, etter at patruljen observerte bilen i høy fart i Vesterngata.
Les mer i RingeriksAvisaIndre Østfold kutter desserten på julaften: – Vondt å høre som medmenneske

Hjemmeboende i omsorgsboliger i Askim får kuttet desserttilbudet på selveste julaften. Lederen for kjøkkendriften anser ikke dette som et problem, skriver Smaalenenes Avis.
Les mer i RingeriksAvisaEn spilevegg fra WoodUpp skrus fast på lekter eller limes direkte på veggen
02-11-2026 Nyheter
Jan Erik Johansen

Du kan feste en spilevegg fra WoodUpp direkte på veggen eller skru panelene fast på lekter. Metoden du velger avgjør hvor mye plass konstruksjonen tar og hvordan panelene absorberer lyd...
Les mer i RingeriksAvisaOsteopaten undersøker bevegelighet og tilpasser behandlingen i Oslo
02-11-2026 Nyheter
Jan Erik Johansen

Ryggen gjør vondt når du reiser deg fra kontorstolen, men mindre når du går til bussen. Slike forskjeller er nyttige å beskrive under en undersøkelse.
Les mer i RingeriksAvisa