mandag, 21 januar 2019 18:45

Leiv Vidar «Årets leverandør» i 7-Eleven bensinstasjon

Skrevet av
Leiv Vidar «Årets leverandør» i 7-Eleven bensinstasjon Foto: Leiv Vidar

Leiv Vidar ble nominert i alle tre kjeder hos Reitan Convenience, og til slutt kåret til «Årets leverandør» i 7-Eleven bensinstasjon på årets Riksmøte i forrige uke.

- Konsulenten er veldig serviceinnstilt, tilrettelegger for oss i butikk, om det er noen feil eller mangler blir disse rettet opp uten diskusjoner, uttaler kjøpmennene i 7-Eleven bensinstasjon.

- Dette er stort for alle oss i Leiv Vidar, nå del av Scandza. For selgerne våre er dette en stor anerkjennelse av den innsatsen de legger ned hver eneste dag, sammen med positive og profesjonelle kjøpmenn over det ganske land. Og for alle de stolte pølsemakerne på Hønefoss, er dette en synlig bekreftelse på at topp kvalitet teller, sier Ivar Enger, Key Account Manager hos Leiv Vidar.

-I konkurranse med store aktører med betydelige flere ressurser, leverer vi best. Det er vi stolte av. Vi kan også love både kjøpmenn og forbrukere nok et spennende pølseår i 2019, sier salgs- og markedsdirektør Hans Olav Hole.

Andre saker å lese

Stram sikkerhet og dagspass-ordning i Høiby-rettssaken

21-01-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Stram sikkerhet og dagspass-ordning i Høiby-rettssaken

Vakthold, køsystem og trussel om bøter: Oslo tingrett tar grep når hundrevis av journalister og publikummere skal følge straffesaken mot Marius Borg Høiby.

Les mer i RingeriksAvisa

Varsler uvanlig høye bøter: Legges det opp til særbehandling i Høiby-rettssaken?…

20-01-2026 Nyheter NTB og Frank Tverran - avatar NTB og Frank Tverran

Varsler uvanlig høye bøter: Legges det opp til særbehandling i Høiby-rettssaken?

Rettssaken mot Marius Borg Høiby vil bli gjenstand for et massivt medietrykk. Påtalemyndigheten varsler kraftige reaksjoner mot medier som bryter reglene.

Les mer i RingeriksAvisa

Tross rentekutt har det blitt vanskeligere for sykepleiere å bli boligeier

20-01-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Tross rentekutt har det blitt vanskeligere for sykepleiere å bli boligeier

Verken lønnsvekst eller lavere rente var nok til å bedre sykepleiernes mulighet til å bli boligeier i fjor. Faktisk ble det vanskeligere.

Les mer i RingeriksAvisa

Posten vil ha post i kassa én dag i uken – og eget tilbud for eldre

20-01-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Posten vil ha post i kassa én dag i uken – og eget tilbud for eldre

Regjeringen vil ha post i postkassen kun én dag i uken. Det får støtte hos Posten, som i tillegg foreslår en egen personlig brevlevering hos eldre over 75 år.

Les mer i RingeriksAvisa