mandag, 17 august 2015 11:22

Hva gjør du, Harald Blaker?

Skrevet av
Harald bruker rettetapen Harald bruker rettetapen Foto: Rasmus Lindberg

Ja, kan du gjette hva Ringerikes Blads redaktør og direktør gjør for noe her? Dette hadde vi faktisk ikke trodd om han!

Jo, han retter feilen på dette skiltet:

skilt1
Foto: Rasmus Lindberg


At sekretariat ikke skrives med "æ" er åpenbart, men at det blir rettet til det ikke-eksisterende ordet "sekreteriat", er jo ganske fornøyelig.Tapen litt lenger til høyre neste gang, så blir det jo bra!

skilt2
Foto: Rasmus Lindberg

Sist redigert mandag, 17 august 2015 12:11

Andre saker å lese

Nordmenn svindlet for over 2 milliarder kroner i 2024

08-07-2025 Nyheter NTB - avatar NTB

Nordmenn svindlet for over 2 milliarder kroner i 2024

Tapene fra anmeldte bedragerier i Norge var på minst 2,13 milliarder kroner i 2024, ifølge en ny analyse fra Økokrim. De siste årene har økningen vært kraftig.

Les mer i RingeriksAvisa

Nordmann ansatt som sikkerhetssjef i Interpol

08-07-2025 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

Bjørn Richard Watne fra Arendal er ansatt som global sikkerhetssjef i Interpol. Han startet i jobben 1. juli.

Les mer i RingeriksAvisa

Sinte bier gikk til angrep i fransk by – 24 personer skadet

08-07-2025 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

Tre personer ble livstruende skadet da sinte bier gikk til angrep i den franske byen Aurillac søndag.

Les mer i RingeriksAvisa

Forslag om alderskontroll i sosiale medier sendes på høring

07-07-2025 Politikk NTB - avatar NTB

Forslag om alderskontroll i sosiale medier sendes på høring

Automatisk alderskontroll vil gjøre internett tryggere for barn, mener regjeringen. Nå skal forslaget om strengere regler for barns tilgang til sosiale medier sendes ut på høring.

Les mer i RingeriksAvisa