torsdag, 02 mars 2017 13:01

Fridthjof Jørgensen Retail fortsetter

Skrevet av
Kopi fra nettsiden Kopi fra nettsiden

Fridthjof Selmer Jørgensen (f. 1989) etablerte i januar det personlige foretaket Fridthjof Jørgensen Retail (Org nr 916 654 081). Han vil selge gull og sølv på nett.

Det personlige foretaket skal ha lokaler i den samme gården som Gullsmed Jørgensen AS var i før konkursen, men i en mye mindre butikk. Her skal du også kunne hente varer du har bestilt på nettet etter det såkalte "Click & Collect"-prinsippet.

- Dette er et stort steg for å følge med i tiden. Vi blir en av de første aktørene i gullsmedbransjen som satser stort på å kombinere on- og offline shoppingmuligheter. Vi tror våre kunder vil like dette da utvalget blir større. I praksis kan kunden bestille den ene dagen, og hente varen ferdig gravert dagen etter på enkelte varegrupper, sier innehaverens far, gullsmed Johan Jørgensen.

Nettbutikken benytter fotsatt det gamle varemerket Gullsmed J.Jørgensen.

Sist redigert torsdag, 02 mars 2017 15:53

Andre saker å lese

To personer pågrepet etter flere ran på Tøyen natt til lørdag

03-05-2025 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

To personer er pågrepet etter en serie ran på Tøyen natt til lørdag. Politiet brukte både drone og hundepatruljer i søket etter ransmennene.

Les mer i RingeriksAvisa

Person til sykehus etter eksplosjon i pølsefabrikk

03-05-2025 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran - avatar Frank Tverran

En person er påført brannskader og fire personer er evakuert fra et nabohus etter en eksplosjon og en brann i et næringsbygg på Torp i Fredrikstad.

Les mer i RingeriksAvisa

Jørn Eggum sykmeldt – står over LO-kongressen

02-05-2025 Nyheter NTB - avatar NTB

Jørn Eggum sykmeldt – står over LO-kongressen

Fellesforbundets leder Jørn Eggum er sykmeldt. Han har denne uken stått i en storm etter at det kom fram at han har hatt et intimt forhold til en tillitsvalgt.

Les mer i RingeriksAvisa

13-åring kritisk skadet etter batterieksplosjon i hytte på Vinstra

02-05-2025 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

En 13-åring er kritisk skadet etter at et batteri eksploderte i en hytte ved Feforvatnet i Nord-Fron i Gudbrandsdalen sent torsdag kveld. To voksne er også alvorlig skadet.

Les mer i RingeriksAvisa