søndag, 31 mars 2024 09:24

Rabalder i Hønefoss

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(1 Stemme)

Tidlig søndag morgen utspant det seg dramatiske scener ved Shell-stasjonen i Hønefoss da to unge menn, angivelig i alderen 20-30 år, ble bortvist på grunn av aggressiv oppførsel.

Hendelsen, som fant sted rundt klokken 04:00, førte til at politiet måtte gripe inn for å gjenopprette ro og orden.

Det ble rapportert at de to mennene var involvert i en hissig konfrontasjon på stasjonen, som til slutt eskalerte til et punkt der det ble nødvendig med politiets inngripen. En av mennene måtte til og med eskorteres hjem av politiet som følge av situasjonens alvor.

Årsaken til den aggressive oppførselen er fortsatt uklar, og politiet har ikke gitt ut ytterligere detaljer omkring hendelsesforløpet.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Mer i denne kategorien « LørdagsQuiz Quiz 2.påskedag »

Andre saker å lese

All musegift blir forbudt i Norge

11-09-2025 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

Fra 2027 blir det forbudt for privatpersoner å bruke musegift i Norge.

Les mer i RingeriksAvisa

Charlie Kirk – ung, omstridt retoriker på høyresiden

11-09-2025 Politikk NTB - avatar NTB

Charlie Kirk – ung, omstridt retoriker på høyresiden

Charlie Kirk, som ble skutt og drept på et amerikansk universitet onsdag, var en veltalende talsperson for en yngre generasjon i Trumps ytre høyre-fløy i Det republikanske partiet.

Les mer i RingeriksAvisa

Finanstilsynet gir millionbot til Deloitte for alvorlige feil og mangler

10-09-2025 Nyheter NTB - avatar NTB

Finanstilsynet gir millionbot til Deloitte for alvorlige feil og mangler

Ifølge Finanstilsynet har ikke revisjonsarbeidet i Deloitte, som er ett av Norges ledende revisjonsselskaper, vært godt nok.

Les mer i RingeriksAvisa

Investor vil ha Høyre-sjokk – peker på Svenneby som ny leder

10-09-2025 Politikk NTB - avatar NTB

Investor vil ha Høyre-sjokk – peker på Svenneby som ny leder

Erna Solberg har hovedansvaret for valgnederlaget, sier investor og tidligere Høyre-velger Anders Onarheim. Han vil at Ola Svenneby skal ta over stafettpinnen.

Les mer i RingeriksAvisa