×

Advarsel

JUser: :_load: Kan ikke laste bruker med id: 500
onsdag, 10 oktober 2018 13:53

Slutt på datadrømmen - nå blir det næringstomter

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

Endelig blir det fart i sakene på Nedre Kilemoen. I disse dager legges det ut 12 næringseiendommer regulert for industri og lager.

Eiendommene ligger på et helt flatt område inntil en allerede opparbeidet vei. Tomtene er i størrelsesorden fra 3,4 til over 7 mål. Prisene varierer fra 2,7 til ca 4,8 mill.

Kilemoen industriområde er ett godt etablert næringsområde som ligger ca. 4 km. fra Hønefoss sentrum. Industriområdet består av variert næringsvirksomhet med foretak som ASAK, Veidekke, Nettbuss, Byggmesteren, Ringerike Liftutleie, Bilskadesenteret, Bil og Hengerservice HIAB og Ringerike Septikservice.

Vil du vite mer? Se salgsoppgave her.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Andre saker å lese

Norge og Haaland med historisk seier over Danmark: – For et monster

25-09-2026 Sport NTB - avatar NTB

Norge og Haaland med historisk seier over Danmark: – For et monster

Danmark slo tilbake etter norsk drømmestart, men Erling Braut Haaland kom til unnsetning og sørget for norsk seier for første gang i en tellende kamp.

Les mer i RingeriksAvisa

Norges Bank hever styringsrenta til 4,5 prosent

24-09-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Norges Bank hever styringsrenta til 4,5 prosent

Styringsrenta heves fra 4,25 til 4,5 prosent, heter det i rentebeslutningen fra Norges Bank.

Les mer i RingeriksAvisa

Rolig pasient ble liggende i belter i fem dager

24-09-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Rolig pasient ble liggende i belter i fem dager

En gjennomgang ved Lovisenberg diakonale sykehus i Oslo viser at pasienter har ligget fastspent ulovlig lenge. – Kun tillatt for å avverge skade, sier Sivilombudet.

Les mer i RingeriksAvisa

Marius Borg Høiby bytter forsvarere

24-09-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Marius Borg Høiby bytter forsvarere

Dronningens sønn Marius Borg Høiby skal i ankesaken forsvares av advokatene Alexander Greaker og Daniel Storrvik.

Les mer i RingeriksAvisa