Kl 0205 stanset politiet en bil for kontroll langs Holeveien ved Circle K, fører av bilen var en mann i 50-åra. Bilfører hadde ikke gyldig førerkort for bil. Bilen ble avskiltet på stedet fordi mannen har kjørt samme bil flere ganger tidligere. Sak opprettes på forholdet.
Andre saker å lese
Hadelandsveien 303 solgt for 11,25 millioner
07-11-2026 Eiendomsoverdragelser
Frank Tverran

Salget av Hadelandsveien 303 for 11.250.000 kroner har den høyeste registrerte kjøpesummen i ukens oversikt. Langtjernveien 33 følger med en kjøpesum på 6.300.000 kroner.
Les mer i RingeriksAvisaPST med råd til politikerne – ikke bruk datingapper

Politikerne i regjeringsapparatet fikk nylig råd av PST om å ikke sveipe på Tinder, Hinge og Grindr, opplyser kilder til Dagens Næringsliv.
Les mer i RingeriksAvisaOslo legevakt får sterk kritikk: – En knusende rapport

Ledelsen ved Oslo legevakt har lenge kjent til faren for vold og trusler mot de ansatte uten å følge det godt nok opp, mener Arbeidstilsynet.
Les mer i RingeriksAvisaMeid ned av buss i fotgjengerfeltet
06-11-2026 Blålys brann politi ulykker
Frank Tverran
På hjørnet av Kvernberggata og Kirkegata ble en eldre kvinne påkjørt av en buss mens hun befant seg i fotgjengerfeltet.
Les mer i RingeriksAvisa